Jyrsinnän vaihtoterä Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipuolinen, 2×8 leikkuusärmää.
Huomautus
Ohjearvot käytölle, kun ae = 0,5 ... 1×D / ap max
Suositus
Parhaan mahdollisen pinnanlaadun saavuttamiseksi kannattaa valita leikkuutoleranssi E ja yhdistää se laajapintaisiin teriin.
Käyttötiedot
N
750
N
500
N
750
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HU7810 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 16 |
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | ONEU 05T6 ANER |
| Usp2 | HU7810 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ONEU 05T6 ANER |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 3 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.07 mm |
| Leikkuupaksuus e | 6.1 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 0 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ONEU 05T6 ANER |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,23 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 16 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213424ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197662873 |