Jyrsintään tarkoitettu vaihtoterä Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin vakaat teräpalat, tarkkuussintratut ja hiotut standardoitujen ISO-mittojen mukaisesti. Hienoraeaines suureen sitkeyteen ja kulutuskestävyyteen.
Käyttötiedot
P
300
P
210
P
180
P
170
P
160
M
210
M
130
S
45
K
140
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB735 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu vaihtoterä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | OFMT 050405 |
| Usp2 | HB735 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | OFMT 050405 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,5 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 25 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | OFMT 050405 |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213345UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197454973 |