GARANT Softcut HSI -korkeansyöttöjyrsin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräpalat asetetaan pidintyökaluun 15° kulmaan.
Käyttöarvot
Valitse Fz-arvoksi 0,8 mm.
Huomautus
Käytä GARANT-momenttiruuvinväännintä TQ nro 211750 koko 3,0 terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Varren malli | reiällä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Otsajyrsin |
| Usp1 | 45° porareiällä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 15 astetta |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | SO.. 1205..; SO.. 1205..; SO.. 1205.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 2.8 mm |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 16 mm |
| Halkaisija ⌀ | 42 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Asetuskulma κ | 15 astetta |
| Sarja | Softcut® |
| ⌀ d3 | 17,4 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 78,3 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 56.5 mm |
| Ramppauskulma αmax | 1,75 mm |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 15 mm |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 3 astetta |
| Fz-heliksi | 0.7 |
| Sopivat kääntöterät | SO.. 1205..; SO.. 1205..; SO.. 1205.. |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Varren malli | reiällä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 214848 |
|---|---|
| EAN | 4067263117223 |