DOVEIQMILL-tasojyrsimet, reiällä
Styckpris:
529,69€
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tukeva tasojyrsintäjärjestelmä. Vaihtopala kiinnitetään ruuvaamalla sekä lisäksi kiinnittämällä se lohenpyrstömäiseen palapesään. Vaihtopalan positiivinen aksiaalinen asennuskulma antaa erittäin pehmeän leikkauksen ja takaa näin parhaan mahdollisen pinnanlaadun. Paras mahdollinen taloudellisuus 8 leikkuusärmän vaihtopalan ansiosta.
Varaosa
Ruuvipaketti vaihtopaloille nro 229695 4 (IP15; 4,8 Nm).
Tekniset tiedot
| Varren malli | reiällä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasojyrsimet |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | epäsäännöllinen |
| Asetuskulma κ | 50 astetta |
| Kokonaispituus ltot | 50 mm |
| Sopivat kääntöterät | SYHU0704..; SYHU0704..; SYHU0704.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 4.6 mm |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 27 mm |
| Suurin ulkohalkaisija dmax | 89.4 mm |
| Halkaisija ⌀ | 80 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Asetuskulma κ | 50 astetta |
| Sarja | DOVEIQMILL; DOVEIQMILL; DOVEIQMILL |
| Sarja | DOVEIQMILL; DOVEIQMILL; DOVEIQMILL |
| Sopivat kääntöterät | SYHU0704..; SYHU0704..; SYHU0704.. |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Varren malli | reiällä |
| Valmistajan merkintä | IQ845 FSY D080-06-27-R07 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 222500 |
|---|---|
| EAN | 7291075311396 |