Jyrsintään tarkoitetut vaihtoterät Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulkokehältä hiotut vaihtopalaterät tarkasti istuvaa pesää varten pidintyökalussa. Uusimman leikkuutyökalusukupolven tehokas hienoraesubstraatti. Optimoitu terän särmän esikäsittely helposti lastuttaville materiaaleille.
Käyttötiedot
N
2400
N
2200
N
1100
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitetut vaihtoterät |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HM |
| Usp2 | HU7705 |
| Laatu/tyyppi | HU7705 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZDHT 150532FR-F10 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 - 0,25 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 3.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 13.5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 - 0,25 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZDHT 150532FR-F10 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ZDHT 150532FR-F10 |
| Musta | HU7705 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G211772ALU |
|---|---|
| EAN | 4062406681944 |