Jyrsintään kääntöterä Alu
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hienorakeinen pintarakenne, kiillotettu lastunmurtajapinta – erittäin suuri tarttumisriskin pienennys.
Huomautus
ap max = 3 mm karkeakoneistukseen, kun ae = 1×D.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään kääntöterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | VDGT 11T210 FN |
| Usp2 | HU7810 |
| Laatu/tyyppi | HU7810 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VDGT 11T210 FN |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 2.78 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 8 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 8 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VDGT 11T210 FN |
| Syöttö fz | 0,17 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G211862ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197459572 |