Vaihtoterät jyrsintään Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hienorakeinen pintarakenne, kiillotettu lastunmurtajapinta – tarttumisriskin erittäin voimakas vähentäminen.
Huomautus
ap max = 3 mm rouhintaan, kun ae = 1×D.
Käyttötiedot
N
1900
N
1900
N
500
N
400
N
100
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterät jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | HU7810 |
| Laatu/tyyppi | HU7810 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 2.78 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 8 mm |
| Syöttö fz | 0,17 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G211867ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197700391 |