Jyrsinnän vaihtopalaterä Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Trigon-vaihtopala, jossa 3 spiraalinmuotoista leikkuusärmää. Aksiaalisesti ja radiaalisesti positiivinen geometriä. Tehokkaaseen ja tarkkaan 90° reunojen työstöön.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3...1 × D / ap max = 13,0 mm.
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Käyttötiedot
M
130
M
110
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtopalaterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | IC830 |
| Laatu/tyyppi | IC830 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 13 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 13 mm |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Syöttö fz | 0.2 mm |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 13 mm |
| Geometria | PDR |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Valmistajan merkintä | HM390 TDKT 150504PDR IC830 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G226562INOX |
|---|---|
| EAN | 7291075312645 |