Yksipuoliset vaihtopalaterät ASMT11T320PDPR-MJ T1215
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6799315
- Varastotilanne
- 20kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään teriä, joiden kulmasäde RE >= 2,0 mm, vakioterärungot on muunnettava "R"-malliksi. Napsauta "Lisätietoja".Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Single sided Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Akselin jyrsintä | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T1215 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0787" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.264" |
| Upotuspituus (INSL) | 0.48" |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.146" |
| Teräpalan leveys (W1) | 0.264" |
| Maksimisyöttö hammas (fz(max)) | 0.0039 in/hammas |
| Minimisyöttö per hammas (fz(min)) | 0.002 in/hammas |
| Leikkuusärmien lukumäärä | 2 |
| Pyyhinreunan pituus (BS) | 0.02" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Yksipuoliset vaihtopalaterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3 |
| Laatu/tyyppi | T1215 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6799315 |
|---|---|
| EAN | 4543885834026 |
| Valmistajan tuotenumero | 6799315 |