Kääntöterä jyrsintään Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käyttöön koskevat jyrsimiä nro 215705–215717, ae = 0,3×D / ap max = 7 mm.
Käyttötiedot
N
700
N
500
N
350
P
230
P
230
P
170
P
120
P
90
M
160
M
150
S
35
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterä jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | APMX 16..12 PDER |
| Usp2 | HB7635 |
| Laatu/tyyppi | HB7635 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMX 16..12 PDER |
| Levyn paksuus | 5.76 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm; 0,15 mm; 0,15 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | Ruostumaton teräs |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm; 0,15 mm; 0,15 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMX 16..12 PDER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMX 16..12 PDER |
| Musta | HB7635 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215749INOX |
|---|---|
| EAN | 4045197938947 |