Vaihtoterä jyrsintään Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot koskevat jyrsimiä nro 215705–215717, ae = 0,3×D / ap max = 7 mm.
Käyttötiedot
P
270
P
205
P
170
P
150
P
125
M
175
M
150
S
50
K
140
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | APMX 16..08 TR |
| Usp2 | HB735 |
| Laatu/tyyppi | HB735 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMX 16..08 TR |
| Levyn paksuus | 5.76 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMX 16..08 TR |
| Sopiva pidike | AP..1604 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215759UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197601940 |