Vaihtoterä jyrsintään Ti
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käytölle, kun ae = 0,25×D / ap = 4 mm, ap max = 6 mm.
Käyttötiedot
S
40
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | APMT 133504 ER |
| Usp2 | HB7930 |
| Laatu/tyyppi | HB7930 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMT 133504 ER |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,13 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 3.58 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | Ti |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,13 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMT 133504 ER |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215366TI |
|---|---|
| EAN | 4045197673633 |