Jyrsinnän vaihtoteräpalat Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käyttöön: ae = 0,25×D / ap = 4 mm, ap max = 6 mm.
Käyttötiedot
M
170
M
130
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräjyrsin |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | APMT 133502 ER |
| Usp2 | HB7630 |
| Laatu/tyyppi | HB7630 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMT 133502 ER |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,18 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,1 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 3,58 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11° |
| Tyyppi | INOX |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,18 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMT 133502 ER |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215349INOX |
|---|---|
| EAN | 4045197673602 |