Jyrsinnän kääntöterät Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käyttöön, kun ae = 0,25×D / ap = 3 mm, ap max = 4 mm.
Käyttötiedot
P
330
P
290
P
250
M
150
M
120
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtopalaterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | APMT 060220 ER |
| Usp2 | HB7520 |
| Laatu/tyyppi | HB7520 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMT 060220 ER |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 2.38 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11° |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APMT 060220 ER |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215692UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197673787 |