Jyrsinnän vaihtopalat Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
PKD-jyrsinterä yhdellä leikkuusärmällä.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,25×D / ap = 4 mm, ap max = 6 mm.
ap max = 3,5 mm.
Käyttötiedot
N
1500
N
1500
N
1000
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtopalat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | PKD |
| Usp1 | APHT 133504 FR |
| Usp2 | PKD |
| Laatu/tyyppi | PKD |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APHT 133504 FR |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,2 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 3.58 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1,5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3.5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,2 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APHT 133504 FR |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APHT 133504 FR |
| Sarja | Softcut® |
| Pinnoite | pinnoitettu |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215315ALU |
|---|---|
| EAN | 4062406358099 |