Vaihtopalat jyrsintään Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
PKD-jyrsinterä yhdellä teräsärmällä.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,25×D / ap = 3 mm, ap max = 4 mm.
ap max = 2,5 mm.
Käyttötiedot
N
1500
N
1500
N
1000
N
800
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtopalat jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | PKD |
| Usp1 | APHT 060204 FR |
| Usp2 | PKD |
| Laatu/tyyppi | PKD |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APHT 060204 FR |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 mm; 0,1 mm; 0,1 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 2.38 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2.5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 mm; 0,1 mm; 0,1 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | APHT 060204 FR |
| Sarja | Softcut® |
| Pinnoite | pinnoitettu |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215634ALU |
|---|---|
| EAN | 4062406358105 |