Jyrsinnän vaihtopalaterät St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,5×D / ap = 3 mm, ap max = 5,5 mm.
Käyttötiedot
P
340
P
300
P
260
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtopalaterät |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | AOMT110404 ER |
| Usp2 | HB7510-1 |
| Laatu/tyyppi | HB7510-1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | AOMT110404 ER |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm; 0,15 mm; 0,15 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 5.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 9 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm; 0,15 mm; 0,15 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | AOMT110404 ER |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0,3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215431ST900 |
|---|---|
| EAN | 4069515039161 |