Vaihtoterä jyrsintään Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,5×D / ap = 3 mm, ap max = 5,5 mm.
Käyttötiedot
N
850
N
750
N
600
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | AOET110402 FR |
| Usp2 | HU7810 |
| Laatu/tyyppi | HU7810-1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | AOET110402 FR |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 mm; 0,1 mm; 0,1 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Leikkuupaksuus e | 4,76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 5,5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 9 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,1 mm; 0,1 mm; 0,1 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | AOET110402 FR |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0,3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G215422ALU |
|---|---|
| EAN | 4069515039116 |