GARANT Softcut HSI Weldon-varsi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulutusta kestävä, lämpökäsitelty teräs korroosiota estävällä pinnoitteella. Tarkka teräpalakiinnitys sovitetun kiristysmomentin ansiosta. Karkea ja tiheä hammastus yksilöllisiä jyrsintästrategioita varten.
Käyttötiedot
Erityisesti koneille, joissa on heikko käyttöteho, ja syvätyöstöön pienillä sisäänmenohalkaisijoilla.
Huomautus
Tarkkoja 90° kulmia varten valitse ap = 6 mm.
Jotta kaikki 4 leikkuusärmää voidaan käyttää, teräpalaa on aina käännettävä ilmoitettuun suuntaan (vastapäivään).
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään terän kanssa nro 674252 koko 8IP.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kulmajyrsintä |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Kulmajyrsin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
| Kokonaispituus ltot | 95 mm |
| Sopivat kääntöterät | SO.. 0836.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 6 mm |
| Halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Ulkonemispituus l1 | 39 mm |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 214902 |
|---|---|
| EAN | 4045197674401 |