Vaihtopalat jyrsintään Kova
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikkia kääntöteräpaloja voidaan käyttää myös 0° negatiivisella ja 7° positiivisella pitimellä.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,3×D / ap = 1,2 mm.
Jotta kaikkia kuutta teräsärmää voidaan käyttää, ap = 3 mm ei saa ylittyä.
Käyttötiedot
H
90
H
65
H
50
H
110
P
160
K
200
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7605 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Tuotetyyppi | Vaihtopalat jyrsintään |
| Usp1 | RPKW1204MOT |
| Usp2 | HB7605 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RPKW 1204MOT |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RPKW 1204MOT |
| Tyyppi | HART |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2.5 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212058HART |
|---|---|
| EAN | 4062406390396 |