Jyrsinnän vaihtopala Kova
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikkia vaihtopaloja voidaan käyttää myös 0° negatiivisella ja 7° positiivisella pidikkeellä.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,3×D / ap = 1 mm.
Jotta kaikkia kuutta teräsärmää voidaan käyttää, ap = 2,5 mm ei saa ylittyä.
Käyttötiedot
H
90
H
65
H
50
H
110
P
160
K
200
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7605 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtoteräpalat |
| Usp1 | RPKW10T3MOT |
| Usp2 | HB7605 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RPKW 10T3MOT |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.97 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RPKW 10T3MOT |
| Tyyppi | HART |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212038HART |
|---|---|
| EAN | 4062406390334 |