Jyrsinnän vaihtoterä Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikkia vaihtopaloja voidaan käyttää myös 0° negatiivisella ja 7° positiivisella pidikkeellä.
Huomautus
Ohjearvot käyttöön, kun ae = 0,3×D / ap = 1,2 mm.
Jotta kaikki kuusi särmää voidaan käyttää, ap = 3 mm ei saa ylittyä.
Käyttötiedot
P
330
P
255
P
210
P
180
P
150
M
180
M
120
K
130
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7635 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtoterä |
| Usp1 | RPKT1204MOT |
| Usp2 | HB7635 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RPKT 1204MOT |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RPKT 1204MOT |
| Tyyppi | UNI |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2.5 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212062UNI |
|---|---|
| EAN | 4062406390419 |