Vaihtoterät jyrsintään Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikkia vaihtopaloja voidaan käyttää myös 0° negatiivisella ja 7° positiivisella teränpitimellä.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,3×D / ap = 1 mm.
Jotta kaikkia kuutta särmää voidaan käyttää, ap = 2,5 mm ei saa ylittyä.
Käyttötiedot
P
330
P
255
P
210
P
180
P
150
M
180
M
120
K
130
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7635 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Tuotetyyppi | Vaihtoterät jyrsintään |
| Usp1 | RPKT10T3MOT |
| Usp2 | HB7635 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RPKT 10T3MOT |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.97 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RPKT 10T3MOT |
| Tyyppi | UNI |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212042UNI |
|---|---|
| EAN | 4062406390358 |