RDHX 0501 MOSN positiivinen INOX Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikkia vaihtopaloja voidaan käyttää myös 0° negatiivisella ja 7° positiivisella pitimellä.
Huomautus
Ohjearvot käyttöön: ae = 0,3×D / apmax = 1,1 mm.
Käyttötiedot
M
190
M
120
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7635 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Syöttö fz per hammas | 0,12 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintäpalat |
| Usp2 | HB7635, positiivinen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDHX 0501 MOSN |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 1.59 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDHX 0501 MOSN |
| Tyyppi | INOX |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.1 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Syöttö fz per hammas | 0,12 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212189INOX |
|---|---|
| EAN | 4045197746603 |