RDHT 0501 MOFN positiivinen ALU Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikkia vaihtoteräpaloja voidaan käyttää myös 0° negatiivisen ja 7° positiivisen pitimen kanssa.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,3×D / apmax = 1,1 mm.
Käyttötiedot
N
400
N
300
N
300
Tekniset tiedot
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
|---|---|
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
| Usp1 | RDHT 0501 MOFN |
| Usp2 | HU7710, positiivinen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDHT 0501 MOFN |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,05 mm |
| Leikkuupaksuus e | 1,59 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | RDHT 0501 MOFN |
| Tyyppi | ALU |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1,1 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212178ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197557308 |