Vaihtoterä kaiverrukseen UNI Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kääntöterä kaiverrukseen HB7525Käyttötiedot
P
70
P
60
P
50
P
40
M
40
M
30
K
60
Tekniset tiedot
| Tmax | 2 mm |
|---|---|
| Kannan pituus b | 0.4 mm |
| Kulmasäde r1 | 0.08 mm |
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
| Kärkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Kaiverrusteräpalat |
| Tyyppi | UNI |
| Syöttö f | 0,003-0,03 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G217216UNI |
|---|---|
| EAN | 4062406087913 |