HM-täyssädejyrsin, pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Lisäkiillotuksella lastutiloissa erinomaista lastunpoistoa varten pitkälastuisissa alumiinimateriaaleissa.
Pituudet DIN 6527:n mukaiset.
Käyttötiedot
N
200
N
150
N
300
N
160
N
130
N
230
N
200
N
140
N
180
N
160
N
200
Tekniset tiedot
| Kiinnitys | DIN 6535 HSC |
|---|---|
| Varren toleranssi | h6 |
| Kytkeytymisleveys ae jyrsintäoperaatiossa | 0,03×D kopiojyrsinnässä |
| Syöttösuunta | vaakasuora, vino ja pystysuora |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Toleranssi nimellis-⌀ | f8 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Täyssäde- ja tappijyrsin |
| Tyyppi | W |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Verstasstandardi |
| Tasapainotuslaatu varrella | G 2,5 HA:lla |
| Kytkeytymisleveys ae jyrsintäoperaatiossa | 0,03×D kopiojyrsinnässä |
| Kierrekulma | 45 astetta |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Suurin lastuamissyvyys ap max kopiojyrsinnässä | 0.3 mm |
| Säde r | 5 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Halkaisija ⌀ | 10 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.25 |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 67 mm |
| Leikkuupituus | 13 mm |
| Kierrekulma | 45 astetta |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 13 mm |
| Vapautushalkaisija d1 | 9,4 mm |
| Vapaahionnan pituus | 32 mm |
| Kiinnitys | DIN 6535 HSC |
| Tasapainotuslaatu varrella | G 2,5 HA:lla |
| Syöttö fz kopiojyrsintään lyhytlastuisessa alumiinissa | 0.08 mm |
| Toleranssi nimellis-⌀ | f8 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 207026 |
|---|---|
| EAN | 4045197596475 |