HM-täysradiusjyrsin DLC
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Uusimman sukupolven DLC-pinnoitteella sp2.
Toleranssit: radiuskontuuri = ±0,01 mm.
Huomautus
Tuotteen nro 207070 seuraaja.
Käyttötiedot
N
200
N
150
N
300
N
160
N
130
N
500
N
160
N
120
N
200
N
150
N
180
N
160
N
400
N
450
N
160
N
200
Tekniset tiedot
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6 |
|---|---|
| Varren toleranssi | h6 |
| Kytkeytymisleveys ae jyrsintäoperaatiossa | 0,03×D kopiojyrsinnässä |
| Syöttösuunta | vaakasuora, vino ja pystysuora |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Toleranssi nimellis-⌀ | f8 |
| Pinnoite | DLC |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Täyssäde- ja lieriöpäätyjyrsin |
| Tyyppi | W |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Pajastandardi |
| Tasapainotuslaatu varrella | G 2,5 HA:lla |
| Kytkeytymisleveys ae jyrsintäoperaatiossa | 0,03×D kopiojyrsinnässä |
| Kierrekulma | 45 astetta |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Suurin lastuamissyvyys ap max kopiojyrsinnässä | 0.18 mm |
| Säde r | 3 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Halkaisija ⌀ | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.25 |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Leikkuupituus | 16 mm |
| Kierrekulma | 45 astetta |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 16 mm |
| Vapautushalkaisija d1 | 5.5 mm |
| Vapaahionnan pituus | 44 mm |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA h6:lla |
| Tasapainotuslaatu varrella | G 2,5 HA:lla |
| Syöttö fz kopiojyrsintään lyhytlastuisessa alumiinissa | 0.06 mm |
| Toleranssi nimellis-⌀ | f8 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 207072 |
|---|---|
| EAN | 4045197849748 |