Täyskovametallinen kulmasädejyrsin TiAlN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suorilla urilla, ilman profiilin vääristymää.
Toleranssi: r = ±0,01 mm.
Käyttötiedot
Pyöristykseen ja särmien poistoon muotoilluista reunoista.
Käyttötiedot
N
800
N
400
N
600
P
190
P
170
P
160
P
95
M
90
M
75
K
120
Tekniset tiedot
| Syöttösuunta | vaakasuora |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kulmasädejyrsin |
| Sädekontuurin toleranssi | ±0,01 |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Konepajan standardi |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6:lla |
| Varren toleranssi | h6 |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | TiAlN |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Säde r | 1.5 mm |
| Sädejyrsintä | eteenpäin |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Suuri halkaisija d2 | 10 mm |
| Pieni halkaisija d3 | 7 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.25 |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 75 mm |
| Leikkuupituus | 1.5 mm |
| Syöttö fz lieriöjyrsinnässä teräksessä < 900 N/mm2 | 0.023 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 208020 |
|---|---|
| EAN | 4045197128966 |