Täyskovametallinen kulmasädejyrsin HPC TiAlN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suorilla urilla, ilman profiilivääristymää.
Toleranssi: r = ±0,01 mm.
Käyttötiedot
Pyöristykseen ja jäysteenpoistoon muotoilluista reunoista.
Käyttötiedot
N
800
N
400
N
600
P
200
P
180
P
170
P
100
M
90
M
80
Tekniset tiedot
| Syöttösuunta | vaakasuuntainen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kulmanpyöristysjyrsin |
| Sädekontuurin toleranssi | ±0,01 |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Verstasstandardi |
| Kiinnitys | DIN 6535 HA, h6 |
| Varren toleranssi | h6 |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Pinnoite | TiAlN |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,01 mm |
| Säde r | 0.4 mm |
| Sädejyrsintä | eteenpäin |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Suuri halkaisija d2 | 6 mm |
| Pieni halkaisija d3 | 5,2 mm |
| Korjauskerroin fz | 1 |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 58 mm |
| Syöttö fz lieriöjyrsinnässä teräksessä < 900 N/mm2 | 0.02 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.4 mm |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 208023 |
|---|---|
| EAN | 4062406103552 |