Sahanterä PolySAW-G, leveys ap = 1 mm, TiAlN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Katkaisuun, sahaamiseen ja urajyrsintään.
PolySAW-G:llä työstö voidaan tehdä pohjaan asti.
Huomautus
Ohjearvot käytölle, ae maks.
Käyttötiedot
N
200
N
300
N
150
P
160
P
120
P
100
M
100
M
80
K
120
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu teräpalat |
|---|---|
| Pinnoite | TiAlN |
| Leveys ap | 1 mm |
| Materiaali | TKM |
| Terien lukumäärä z | 24 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 10.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Kiinnitys | reiällä |
| Peruspidikkeen tyyppi | 11/18 |
| Levyn leveys e | 6 mm |
| Lastuamissyvyys ae max per leikkaus | 10.5 mm |
| Halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Terien lukumäärä z | 24 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 218220 |
|---|---|
| EAN | 2050001737205 |