Jyrsintäpalat DeepMILL-G Leveys ap = 5 mm TiAlN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Urien jyrsintä, upotus/katkaisu-ura, ribbirakenteet.
DeepMILL-G:llä voidaan työstää pohjaan asti.
Huomautus
Ohjearvot käytölle ae max.
Käyttötiedot
N
300
Tekniset tiedot
| Materiaali | TKM |
|---|---|
| Lastuamissyvyys ap min | 5 mm |
| Terien lukumäärä z | 18 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 9.2 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Kiinnitys | reiällä |
| Peruspidikkeen tyyppi | 13/21 |
| Levyn leveys e | 6 mm |
| Lastuamissyvyys ae max per leikkaus | 9.2 mm |
| Halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Terien lukumäärä z | 18 |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 9 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 218236 |
|---|---|
| EAN | 2050001737380 |