Jyrsinterät DeepMILL-G leveys ap = 4 mm TiAlN
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Urien jyrsintä, pistojyrsintä, ripa-/harjannerakenteet.
DeepMILL-G:llä koneistus voidaan tehdä pohjaan asti.
Huomautus
Ohjearvot käytölle, ae max.
Käyttötiedot
N
200
N
300
N
150
P
160
P
120
P
100
M
100
M
80
K
120
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintäteräpalat |
|---|---|
| Pinnoite | TiAlN |
| Syöttö fz | 0.03 mm |
| Leveys ap | 4 mm |
| Materiaali | TKM |
| Lastuamissyvyys ap min | 4 mm |
| Terien lukumäärä z | 24 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 12 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Kiinnitys | rei'illä |
| Peruspidikkeen tyyppi | 16/26 |
| Levyn leveys e | 6 mm |
| Lastuamissyvyys ae max per leikkaus | 12 mm |
| Halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Terien lukumäärä z | 24 |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 12 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 218234 |
|---|---|
| EAN | 2050001737328 |