Hydraulinen pidennys L = 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Aksiaalisella pituudensäädöllä. Joustava, koska supistusholkkeja voidaan käyttää.
Käyttötiedot
Soveltuu sekä hydraulisiin että holkki-istukoihin.
Erikoistarvikkeet
Supistusholkit nro 302135–302187.
Tekniset tiedot
| Kokonaispituus l | 150 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Lisävarusteet Hydrodehn-kutistusholkkikiinnittimeen |
| Tuotenimen attribuutti | L = 150 mm |
| Kiristysholkki d1 | 12 mm |
| Varren ⌀ d | 20 mm |
| L1 | 46 mm |
| Säätömatka v | 10 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 25 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Kierteen koko | M 10×1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302375 |
|---|---|
| EAN | 2050001740946 |