Poraistukat muoto A SK 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
Erikoislisävaruste
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 18000 min-1 |
|---|---|
| Kartio | SK 40 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Muoto | A |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 30 µm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 57 mm |
| Jänneväli | 2.5 - 16 mm |
| Irrallinen istukka-avain nro 627425 | SW 6 |
| A-mitta (pituus) | 95 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301490 |
|---|---|
| EAN | 2050001690555 |