Hydrolaajennusistukka, radiaalinen säätö
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Aksiaalinen pituudensäätö, säätövara 10 mm.
- RFID-/Balluff-sirun reiällä.
HD-istukalla työkalun pituuden säätöä varten.
Käyttötiedot
- poraukseen, kalvaukseen ja jyrsintään
- Korkea lastunpoistokyky (mutta ei äärimmäisen raskaaseen lastunpoistoon).
Erikoisvarusteet
Supistusholkit nro 302135 − 302187, jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, sylinterimäiset pyyhkijät nro 343720.
WTE-vaste-/pysäytysruuvit suoraan kiinnitykseen tai supistusholkkien käyttöön pyynnöstä.
Huomautus
A-mitta=200 mm toimitetaan pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69893; DIN 69882-7 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kartio | HSK-A 63 |
| Tuotetyyppi | Hydrolaajennusistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, maks. 80 bar |
| Kiristysholkki d1 | 20 mm |
| Säätömatka v | 10 mm |
| Sopiva supistusholkki | 302155; 302160; 302165; 302150 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 307514 |
|---|---|
| EAN | 2050001701022 |