Hydraulinen laajennusistukka, lyhyt, kapea, HSK-F 63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Aksiaalinen pituussäätö, säätövara 10 mm.
- RFID/Balluff-lastureiällä.
Käyttötiedot
- Suuri lastunpoistokyky (ei kuitenkaan erittäin raskaaseen lastunpoistoon).
- poraus-, kalvaus- ja jyrsintätöihin
Erikoistarvikkeet
Supistusholkit nro 302135–302180, sylinterimäiset puhdistimet nro 343720.
WTE-vasteruuvit suoraan kiinnitykseen tai supistusholkkien käyttöön pyynnöstä.
Huomautus
A-mittaa0=a0200 mm toimitetaan pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Kartio | HSK-F 63 |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69893; DIN 69882-7 |
| Muoto | F |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Hydraulinen laajennuskiristysistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enintään 80 bar |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| Kiristysholkki d1 | 16 mm |
| ⌀ d2 | 38 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| Säätömatka v | 10 mm |
| A-mitta (pituus) | 90 mm |
| Muoto | F |
| Kierrekoko | M12×1 |
| L3 | 45 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 307518 |
|---|---|
| EAN | 2050001653390 |