Hydraulinen laajennuskiinnitysistukka, lyhyt, kapea HSK-A 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Aksiaalinen pituussäätö, säätövara 10 mm.
- RFID-/Balluff-lastureikä.
Käyttötiedot
- poraus-, kalvintaja jyrsintätöihin
- korkea lastunpoistokapasiteetti (mutta ei erittäin raskaaseen lastunpoistoon).
Erikoislisävarusteet
Supistusholkit nro 302135–302187, jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, sylinterimäiset pyyhkijät nro 343720.
WTE-vastinruuvit suoraan kiinnitykseen tai supistusholkkien käyttöön pyynnöstä.
Huomautus
A-mitta0=200 mm toimitetaan pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69893; DIN 69882-7 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kartio | HSK-A 100 |
| Tuotetyyppi | Hydro-laajennusistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 80 bar |
| Kiristysholkki d1 | 32 mm |
| Säätömatka v | 10 mm |
| Sopiva supistusholkki | 302175; 302180; 302177; 302187 |
| ⌀ d2 | 63 mm |
| L3 | 60 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 67 mm |
| A-mitta (pituus) | 110 mm |
| Kierteen koko | M16×1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 307525 |
|---|---|
| EAN | 2050001653550 |