ER-holkki-istukat HSK-E 40 lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kaikki varret kovakoneistettu (hyvä tasapaino!)
- Läpiporattu läpivienti (ilman säätöruuvia).
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnittämiseen ER-kiristysholkkeihin DIN 6499:n mukaan – muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sis. pinnoitetut High-Speed-holkkimutterit.
Erikoisvarusteet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, holkkiavain nro 309890, ER-kiristysholkit nro 308881 – 309434, ER-istukka-avain nro 309680 tai 613300.
Huomautus
Ilman RFID-/Balluff-sirun reikää.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-6; DIN 69893 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Kartio | HSK-E 40 lyhyt |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkin istukka |
| Muoto | E |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kiristysholkki d1 | 1–7 mm |
| Jänneväli | 0,5–7 mm |
| Muoto | E |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 19 mm |
| A-mitta (pituus) | 60 mm |
| ER-kiristysholkeille | 11 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 305150 |
|---|---|
| EAN | 4045197505033 |