Kiinteät U-avaimet
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustakottu; leukakulma 15°, tukeva varsi.
Materiaali
Erikoisteräs (lujuus 1200−1400 N/mm2). Musta pinta.
Normi
DIN 894
Malli
Pudotustaottu; leukakulma 15°, vahva varsi.
Materiaali
Erikoisteräs (lujuus 1200−1400 N/mm2). Musta pinta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Normi | DIN 894 |
| Pinta | mustapintakäsitelty |
| Materiaali | erikoisterästä |
| Valmistusprosessi | taottu |
| Leuan kulma | 15 astetta |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen pituus l | 165 mm |
| Leukapaksuus hmax | 6,5 mm |
| Normi | DIN 894 |
| Avaimenväli | 17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 613300 |
|---|---|
| EAN | 4045197384836 |