ER-holkkipidin HSK-A 63 ultralyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
- Kaikki varret kovakoneistettuja (hyvä tasapaino!).
- Läpiporattu läpireikä (ilman säätöruuvia).
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Balluff/RFID-sirureiällä.
Käyttötiedot
Sylinterivarsisten työkalujen kiinnitykseen ER-kiristysholkeilla DIN 6499:n mukaan – muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sis. pinnoitetut High-Speed-kiristysmutterit.
Erikoistarvikkeet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, ER-kiristysholkit nro 308881–309434, ER-istukka-avain nro 309680 tai 613300.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-6; DIN 69893 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 @ 20000 min-1 |
| Kartio | HSK-A 63 ultralyhyt |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki-istukka |
| Muoto | A |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kiristysholkki d1 | 1–16 mm |
| Jänneväli | 1–16 mm |
| Muoto | A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 42 mm |
| A-mitta (pituus) | 75 mm |
| ER-kiristysholkeille | 25 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 305427 |
|---|---|
| EAN | 4045197953735 |