ER-hylsyistukat HSK-A 63 A = 130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Balluff-/RFID-sirun reiällä.
- Kaikki varret kovakoneistettu (hyvä tasapaino!)
- Läpiporattu (ilman asetusr uuvia).
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen ER-kiristyshylsyihin DIN 6499:n mukaan – muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sis. pinnoitetut High-Speed-hylsymutterit.
Erikoisvarusteet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, ER-kiristyshylsyt nro 308881–309434, ER-istukka-avain nro 309680 tai 613300.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-6; DIN 69893 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 20000 min-1 |
| Kartio | HSK-A 63 A = 130 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
| Muoto | A |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kiristysholkki d1 | 1-16 mm |
| Jänneväli | 1 - 16 mm |
| Muoto | A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 42 mm |
| A-mitta (pituus) | 130 mm |
| ER-kiristysholkeille | 25 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 305434 |
|---|---|
| EAN | 4062406545390 |