ER-holkkistukat HSK-A 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Kaikki varret kovakoneistettu (hyvä tasapaino!)
- Läpiporattu läpivienti (ilman säätöruuvia).
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen ER-kiristysholkkeihin standardin DIN 6499 mukaisesti – muoto A ja B.
Toimitussisältö
Sisältää pinnoitetut High-Speed-holkkimutterit.
Erikoisvarusteet
Jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, ER-kiristysholkit nro 308881–309434, ER-istukka-avain nro 309680 tai 613300.
Huomautus
Ilman RFID/Balluff-sirun reikää.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-6; DIN 69893 |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5, 25000 min-1 |
| Kartio | HSK-A 40 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Holkkihylsy |
| Muoto | A |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kiristysholkki d1 | 0,5-10 mm |
| Jänneväli | 0.5 - 10 mm |
| Muoto | A |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 305100 |
|---|---|
| EAN | 4045197505019 |