ER-kiristyshylsyistukka, muoto ADB BT 50 A = 100 16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ulkokartio ja sisäkartio hiottu.
Kaikki varret mustapolttokäsitelty.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnittämiseen kiristyshylsyihin standardin DIN 6499 muoto A ja muoto B mukaisesti.
Toimitussisältö
Sis. ER-holkkimutterin.
Erikoisvarusteet
ER-kiristyshylsyt nro 308881–309434. ER-istukka-avain nro 309680–309745 tai nro 613300.
Vetotapit (AB) nro 308760–308802, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Huomautus
Sopiva holkkimutteri nro 309580 tai 309610.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 20000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 50 A = 100 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Pihukkaistukka |
| Kiristysholkki d1 | 0,5-10 mm |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
| Jänneväli | 0.5 - 10 mm |
| Varalla ER-kiristysmutteri | 16 |
| ER-istukka-avain | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Muoto | ADB |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30282516 |
|---|---|
| EAN | 4250122615392 |