ER-holkkistukat muoto ADB BT 40 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu.
Kaikki varret sinistetty.
Käyttötiedot
Sylinterivarsisten työkalujen kiinnittämiseen kiristysholkeilla standardin DIN 6499 muoto A ja muoto B mukaisesti.
Toimitussisältö
Sisältää ER-kiristysmutterin.
Erikoislisävarusteet
Vetotapit (AB) nro 308760–308802, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
ER-kiristysholkit nro 308881–309434. ER-istukka-avain nro 309680–309745 tai nro 613300.
Huomautus
Sopiva kiristysmutteri nro 309580 tai 309610.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 20000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 40 A = 100 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkki-istukka |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
| Jänneväli | 0.5 - 10 mm |
| Varalla ER-kiristysmutteri | 16 |
| ER-istukka-avain | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Muoto | ADB |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302780 |
|---|---|
| EAN | 4250122612254 |