ER-holkkipatrukat, muoto AD BT 30 A = 70
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu.
Kaikki varret mustapintakäsitelty.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen kiristysholkeilla standardin DIN 6499 muoto A ja muoto B mukaan.
Toimitussisältö
Sis. ER-kiristysmutterin.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308802, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
ER-kiristysholkit nro 308881 − 309434. ER-istukka-avain nro 309680–309745 tai nro 613300.
Huomautus
Sopiva kiristysmutteri nro 309580 tai 309610.
Tekniset tiedot
| Muoto | AD |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 / 20000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 30 A = 70 |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Holkki-istukka |
| Kiristysholkki d1 | 0,5–10 mm |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
| Jänneväli | 0,5–10 mm |
| Varalla ER-kiristysmutteri | 16 |
| ER-istukka-avain | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 70 mm |
| Muoto | AD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302750 |
|---|---|
| EAN | 4250122697992 |