ER-holkki-istukat Muoto AD BT 30 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ulkoinen ja sisäinen kartio hiottu.
- Kaikki varret karkaistukoneistettu (rauhallinen käynti!). Tasapainotuslaatu G2,5 / 25000 r/min.
- Kiristysmutteri hienotasapainotettu (G2,5 / 25000 r/min).
- Optimaaliset kulumisominaisuudet ja vääntömomentin siirto pinnoitetun tarkkuuskiristysmutterin ansiosta.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen kiristysholkeilla standardin DIN 6499 muoto A ja muoto B mukaisesti.
Toimitussisältö
Sis. ER-holkkimutterin.
Erikoislisävarusteet
ER-kiristysholkit nro 308881–309434. ER-istukka-avain nro 309680–309745 tai nro 613300.
Vetotapit (AB) nro 308760–308802, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Huomautus
Sopiva holkkimutteri nro 309580 tai 309610.
Tekniset tiedot
| Muoto | AD |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC |
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
| ER-kiristysholkeille | 16 |
| Jänneväli | 0.5 - 10 mm |
| Varalla ER-kiristysmutteri | 16 |
| ER-istukka-avain | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Muoto | AD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302752 |
|---|---|
| EAN | 4067263002536 |