Vakuumiyksikkö Va1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vakuumiyksikkö, jossa vakuumisäiliö ja integroitu nesteenerotin.
Käyttötiedot
Vakuumikiinnityslevyjen ja -järjestelmien syöttöön.
Toimitussisältö
2 m vakuumiletku, 3/2-tie käsiventtiili ilmanpoistolla, vakuumimittari.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vakuumigeneraattori |
|---|---|
| Moottoriteho | 0.37 kW |
| Imuteho | 10 m3/h |
| Moottorin jännite | 230 V |
| Paino | 25 kg |
| Korkeus | 630 mm |
| ⌀ | 500 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G385020VA1 |
|---|---|
| EAN | 2050001717511 |