Vakuumiyksikkö
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vakuumiyksikkö, jossa vakuumisäiliö ja integroitu nesteenerotin.
Käyttötiedot
Vakuumikiinnityslevyjen ja -järjestelmien syöttöön.
Toimitussisältö
2 m vakuumiletku, 3/2-tie käsiventtiili ilmanpoistolla, vakuumimittari.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vakuumigeneraattori |
|---|---|
| Moottoriteho | 1.5 kW |
| Imuteho | 63 m3/h |
| Moottorin jännite | 400 V |
| Paino | 95 kg |
| Korkeus | 1130 mm |
| ⌀ | 990 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 385020 |
|---|---|
| EAN | 2050001717474 |