VAC-MAT-matot
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Voidaan käyttää useita kertoja käyttökohteen mukaan.
VAC-MAT-mattoja voidaan käyttää kaikissa sovelluksissa 40 °C:een asti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tyhjiömatto |
|---|---|
| Kovuus | standardi |
| Väri | sininen |
| Leveys | 200 mm |
| Pituus | 300 mm |
| Korkeus | 2.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 385040 |
|---|---|
| EAN | 2050001717382 |